Yorumlar Wormin

 • Δήμητρα
  Oğlumun bulundu yumurta pinworms. Tüm grup anaokulunda gitti karantina, her tedavi gibi olabilir. Ben aldım kapsül Wormin tüm aile ' de. Biz koca içti, onların önlenmesi ve buna paralel olarak tedavi edilen oğlu. Bitti güvenle, ilaç yardımcı oldu ve bize, ve bizim bebek. Şimdi bizim aile tamamen sağlıklı.
  Wormin
 • Zeynep
  Uzun zamandır tanıyorum ilaç hakkında Wormin. Bu en etkili doğal kapsül yer eder. Hayatımda bir kez içtim hap dayalı sentetik ilaçlar, ama bundan sonra kendimi çok çok kötü. Wormin tek bir ilaç kurtulmak için yardımcı olur, parazit ve refahını etkileyen. Alıyorum onu önlemek ve tedavi etmek için.
  Wormin
 • Νικόλαος
  Bence Wormin en iyi çare eder. Bana onu tavsiye etti doktor, ve o zamandan beri ben ve ailem kullanıyoruz sadece bu hapları. Araç iyi, etkili ve ucuzdur. Yardımcı olur, bağırsak solucanları farklı, bence bu çok büyük bir avantaj. Denedim vererek kapsül köpek ne fark var parazitler. Aracı yardımcı bile ona.
  Wormin
 • Ευαγγελία
  Wormin - iyi bir kapsül, benim gibi. İçiyorum onların korkusu olmadan, hem de bir parçası olarak, bazı otlar. Solucanlar gerçekten öldürüyor. Resepsiyon kapsül etkilemez sağlık, bu önemli bir avantaj, çünkü birçok anthelmintic araçları yan etkilere neden.
  Wormin
 • Δήμητρα
  İle tanıştım Wormin, ne zaman karım oldu cins köpekler. Biz bir apartman dairesinde yaşayan hemen birkaç büyük hayvan, bu yüzden düzenli olarak içti önleyici ilaçlar parazitleri. Wormin daha önce hiç hayal kırıklığına uğrattım, değil, biliyorum, enfekte olmuş olsaydık, bağırsak solucanları ya da değil, eğer olmayan bir ilaç almış, ama biz sağlıklı ve iyi hissediyorum.
  Wormin
Değerlendirme Wormin
4.2
22